ما چقدر از امنیت دنیای وب میدانیم؟

به شخصه بنده باید اعتراف کنم در این دنیای بی انتهای تکنولوژی و پیشرفت، دانش من سهم اندکی دارد و سعی دارم روز به روز به دانش خودم در زمینه امنیت وب سایت ها بیافزایم.

امنیت وب سایت ها یکی از مهمترین عواملی است که باید به آن توجه داشت.

در دنیای امروزه که هک و نفوذ روش های بسیار متنوعی پیدا کرده لازمه هر وب سایت داشتن یک امنیت بالا برای ایجاد یک محیط امن برای کاربران آن است.

تنها با یک غفلت ساده نتیجه زحمات چندین ساله یک شخص یا شرکت میتواند بر باد برود و تمامی اطلاعات سایت دزدیده،پاک و یا در مرحله ای بدتر ممکن است کد های سایت شما جهت سرقت اطلاعات دستکاری شود و شما تغییری در ظاهر سایت مشاهده نکنید اما هکران هر اطلاعاتی که بخواهند از سایت شما سرقت میکنند.

آری،اگر ما تنها به چندین فاکتور ابتدایی فقط توجه کنیم و به طور جدی به مسئله امنیت سایت نپردازیم در آینده مجبور به پرداخت تاوان سنگینی خواهیم بود که نمونه های بارز آن را قطعا شنیده یا دیده اید.

به عنوان مثال اخیرا صفحات افراد مشهور در توییتر مورد هک و نفوذ قرار گرفت و شخص هکر توانست با حساب افراد معروف دنیای حال حاضر اقدام به جمع آوری بیت کوین کند.

وقتی شرکت ها و ابر قدرت های دنیای تکنولوژی هم در امان نیستند پس نمیتوان انتظار داشت با رعایت چندین موارد سطحی جلوی هک شدن سایت را گرفت.

مهم نیست سایت شما تازه راه اندازی شده یا چندین سال در یک زمینه فعالیت داشته باشد،هکر ها همیشه برای هر نوع وب سایتی به کمین نشسته اند تا با پیدا کردن کوچک ترین باگ راه نفوذ خودشون به وب سایت شما را هموار کنند.

امنیت سایت ها تنها منوط به داشت پروتکل های https و یا ssl نمیشود و اینها تنها بخش کوچکی از دنیای امنیت وب هستند.

تیم ایران وب سایت به طور تخصصی با متد های خاص اقدام به بالا بردن امنیت وب سایت شما و رفع باگ های سایت میکند.تیم ما تضمین میکند وب سایت شما در بالاترین سطح امنیتی قرار خواهد گرفت و مسئولیت هرگونه هک و نفوذ به عهده تیم ایران وب سایت میباشد.

حال ممکن است سوالاتی در ذهن داشته باشید که ما به آنها پاسخ خواهیم داد:

۱_تیم ایران وب سایت به طور ۱۰۰% تضمین میکند که وب سایت ما هک نشود؟

با قاطعیت میگوییم خیر،بنده همیشه به دوستانم گفتم در دنیای امروزه چیزی به نام امنیت ۱۰۰% وجود ندارد.هرکسی ادعا کند میتواند به طور ۱۰۰% امنیت یک وب سایت را تضمین کند قطعا بدانید آن شخص یا از عالم غیب آمده یا متاسفانه با شما شخص رو راستی نیست.

تیم ایران وب سایت تضمین میکند با استفاده از جدیدترین متد ها و روش های جلوی هک شدن سایت شما را بگیرد و سایت شما را در بالاترین سطح امنیتی نگه دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیت آن با تیم ایران وب سایت خواهد بود.

۲_بعد از سپردن امنیت سایتمان به ایران وب سایت،تا چه زمانی از سایتمان پشتیبانی خواهد شد؟

بعد از اینکه شما امنیت سایت خود را به ما سپردید،تیم ایران وب سایت به مدت ۳۶۵ روز یا یک سال به طور شبانه روزی مسئول برقراری امنیت سایت شما خواهد بود.

بعد از مدت یک سال اگر از عملکرد تیم ما رضایت نداشتید میتوانید امنیت سایت خود را به شرکت دیگری واگذار کنید(اگر قصد داشتید زودتر از موعد امنیت وب سایت خود را به شرکت دیگری بسپارید مانعی نخواهد بود)

۳_هزینه تامین امنیت سایت چقدر است؟

هزینه تامین امنیت سایت،بستگی به نوع وب سایت و پیچیدگی آن متفاوت است،ابتدا تیم ما وب سایت شمارا بررسی خواهد کرد و بعد از آن هزینه تامین امنیت سایت شما را خواهیم گفت.

(هزینه ای که شما برای تامین امنیت سایت خود پرداخت خواهید کرد،یک ساله است و هیچگونه مبلغ اضافی از شما گرفته نخواهد شد)

۴_با سپردن امنیت سایتمان به ایران وب سایت،آیا محتوای سایت و ظاهر آن تغییری میکند؟

به هیچ وجه،ما بدون دخالت در محتوا و قالب سایت شما اقدام به تامین امنیت سایت خواهیم کرد و همچنین کوچک ترین خللی در محتوای شما به وجود نخواهد آمد و شما در کنار امنیت بالا میتوانید با خیال راحت به تولید محتوا و… بپردازید.

نکته:وب سایت شما بر پایه هر سیستمی بنا شده باشد تیم ما امنیت آن را میپذیرد.

جهت پرسش هرگونه سوال، مشاوره و سپردن امنیت سایت خود به تیم ما،با شماره زیر تماس بگیرید.

09919700714